Forum www.nml.fora.pl Strona Główna www.nml.fora.pl
Nowe Miasto Lubawskie, Forum nowomiejskie, NML
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nml.fora.pl Strona Główna -> Nasze miasto i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luiza
Nowy
Nowy



Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 10:23, 29 Sty 2019    Temat postu: Restauracje

Moja córeczka w tym roku idzie do komuni. Dla nas to szok, ponieważ jest to nasza jedyna córka i nie wiemy jak mamy to zorganizować. Chcielibyśmy, żeby była bardzo szczęśliwa. Postanowiłam, że zorganizuje to wszystko w restauracji, żeby nie robić zamieszania i nerwów podczas gotowania. Problem tkwi w tym, że od niedawna mieszkam w Warszawie i kompletnie nie wiem, gdzie mogłabym to zorganizować. Byłam raz na obiedzie w Restauracji Akademia i mogę stwierdzić, że to byłby dobry pomysł. Mają bardzo miłą obsługę, smaczne jedzenie a także jest to restauracja z umiłowaniem do dzieci. Orientuje się ktoś czy właściciele organizują takie zamówione imprezy ? Cenie każdą odpowiedź.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andaluzja
Nowy
Nowy



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 18:29, 06 Lut 2019    Temat postu:

Dla naszej rodzinki idealnym miejscem na spotkania i przyjęcia jest warszawska Bubbles Bar. Oprócz tego, że świetnie organizują różnego rodzaju imprezy, to mają do zaoferowania smakowite menu zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nasze dzieciaki uwielbiają ich desery, a my natomiast czasami wieczorem wpadamy do nich z mężem napić się wybornego szampana. Maja świetną promocję. Można wypić dowolną ilość bąbli za zaledwie 29 zł.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nml.fora.pl Strona Główna -> Nasze miasto i okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin